Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ручна дискова пила (Циркулярка) — виконує величезний низка функцій для розпилювання та розпуску виробів із дерева, фанери, моренаплити, незамінний помічник на будь-якій будівництві. Завдяки чудовому співвідношенню потужності двигуна та Кількість обертів дає змогу швидко, якісно та точно справлятися з поставленим перед нею завданням.
Пила дискова Пила дискова Луч профі ПД 185/2100 чудовий і надійний інструмент, який підійде як для домашньої, так і для професійної діяльності.
Характеристики:
- -Тип: Ручні
- -Мощість двигуна: 2100 Вт
- -Кільність обертів: 5000 об/хв
- - Діаметр диска: 185 мм
- - Діаметр посадкового отвору: 32 мм
Особливості:
- - Блокування кнопки увімкнення, можливість під'єднання пилососа
- -Живлення: Мережа
- -Электросеть: Однофазне (220 В)
- -Додатково: Блокування шпинделя
- -Напруга мережі — 220 В./50 Гц.
- -Вул нахилу — 45 °C.
- -Вага: 4.5 кг
- -Кольор: Сірий
- -Пристрана виробник: Литва
Комплектація
- - Дискова пила Профі ПД 185/2100
- -Інструкція
- -Гарантійний талон
- -Гарантія
- -Гарантійний термін: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 800 ₴

