Опис
Електрична циркулярка «Луч» профі ПД 235/2900 впорається швидко та легко з розпилюванням деревини, ламінату, ДСП, фанери, м'якого металу — алюмінію.. Потужність двигуна 2900 Вт і робочий диск діаметром 235 мм допоможуть зробити чисте та рівне різання на глибину 84 мм. Регулюючи кут нахилу інструмента, ви зможете працювати під різним кутом. Виносні щіткотримачі на корпусі дають змогу швидко змінити вугільні щітки. Є кнопка блокування шпинделя для безпечної заміни обладнання. Металевий захисний кожух захищає оператора від іскристих частинок, що вилітають, з-під кола, що працює.
Особливості:
-Пластиковий корпус;
-Витривалий мотор;
- Розмір диска 235 мм;
-Захисний металевий кожух;
-Регулювання кута нахилу;
-Кнопка блокування шпинделя;
- Зовнішні щіткотримачі.
-Під'єднання пилососа;
-Кнопка блокування пуску;
-Функція підтримки постійних обертів під навантаженням.
-Вага 6 кг.
Технічні характеристики:
-Напруга мережі — 220 В./50 Гц;
-Чорно обертів на х.х - 4100 об./хв;
-Мощість мотора — 2900 Вт;
-Діаметр робочого диска — 235 мм;
-Діаметр посадкового отвору 30 мм;
-Макс. глибина пропилювання 84 мм;
-Вул нахилу - 45 *;
-Гарантія 12 мес.
Комплектація
-Картонна коробка;
-Циркулярка «Луч» профі ПД 235/2900;
-Попаралельний упор;
-Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальна глибина пропілу | 84 мм |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 500 ₴







