Бензопила KRAISSMANN KS'65 ― надійний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для ефективного розпилювання деревини та різних робіт із лісозаготівлі.
Ця модель має двотактний бензиновий двигуном об'ємом 58 см3 і потужністю 3,6 л.с., який здатний витримувати великі навантаження. Максимальні оберти холостого ходу становлять 11000 об./хв.
Система підкачування палива істотно полегшує запуск пили, особливо в зимову пору року. Автоматичне змащення ланцюга істотно продовжує термін експлуатації різальної оснастки.
З головних рис пили KRAISSMANN KS'65 варто виділити: міцний корпус із магнієвого сплаву, високоякісну заводську конструкцію, а також низький рівень шуму та вібрації.
Збільшена площа паперового фільтра сприяє кращому захисту двигуна від пилу та бруду. Фільтр є змінним, але його знос відбувається довше, ніж нейлоновий. Для захисту користувача під час роботи з пилкою передбачені інерційний гальмо ланцюга та захист від зворотного удару.
Особливості:
- Праймер
- Плавний пуск
- Захист від відбою
- Механічне гальмо
- Поршень має два кільця
- Антивібраційна система
- Автоматичне змащення ланцюга
- Карбюратор "Walbro" (Японія)
- Спрощений доступ до фільтра
- Міцний металевий корпус
- Покращена система запалювання
- Потужний двотактний бензиновий двигун
- Хромоване покриття циліндра та поршня
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні Характеристики:
- Тип — Напівпрофесійна
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — Повітряне
- Потужність — 2,65 кВт/3,6 л.с.
- Об'єм двигуна — 58 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти — 11000 об./хв
- Довжина шини ― 45 см
- Об'єм паливного бака ― 0,55 мл
- Об'єм оливного бака ― 0,26 л
- Паливна суміш ― Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Вага — 6,5 кг
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'65
- Ланцюг "Супер зуб" 1 шт.
- Шина 1 шт.
- Захисний чохол на шину
- Зубчастий упор
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива та оливи
- Рукавички та окуляри
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 5 052 ₴










