
Бензопила Grand БЖ-4700 (хускварна 242)
4 500 ₴
3 780 ₴
- Готово до відправки
Бензинова пила Grand БЖ-4700
Легка бензопилка Grand БП-4700 PRO створена на основі 2-тактного двигуна, що дає змогу набирати високі оберти 8000 об/хв, що сприяє ефективному її використанню в побутових і виробничих умовах експлуатації. Об'єм двигуна становить 45 куб. см., посилена поршнева група завдяки хромованого покриття на стінках циліндра, що неабияк підвищує експлуатаційний термін інструмента.
Ця модель ланцюгової пили є найкращою копією бензопилки Husqvarna 365 ,
Також зверніть увагу, що модель Grand БП-4700 PRO незамінна для людей старшого віку, для недосвідчених користувачів, жінок. Механізм легкого запуску замість вас штовхне маховик із потрібною швидкістю, вам тільки потрібно натягнути пусковий трос, механізм зробить роботу сам. А вага в говорить, що їй можна буде легко працювати довгі години без втоми для рук.
Мотопила зроблена з урахуванням сучасних норм і стандартів, знижена витрата палива та зменшена кількість шкідливих вихлопів. Бензопила Grand БП-4700 PRO це найкращий вибір у разі співвідношення ціна-якість.
Особливості:
- Гальмо ланцюга
- Легкий запуск
- Якісне збирання
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Потужний бензиновий двигун
- Висока швидкість обертання ланцюга
- Гарна антивібраційна система
- Високоякісні комплектуючі
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 45 см3
- Потужність двигуна — 4,7 кВт/6,3 к.с.
- Макс. оберти двигуна — 0-8000 об./хв
- Довжина шини — 45 см
- Крок ланцюга — 0,325”
- Об'єм паливного бака — 410 мл
- Об'єм оливного бака — 200 мл
- Вага — 5,7 кг
Комплектація
- Бензопила Grand БЖ-4700 Professional
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Ці виробника: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 410 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 780 ₴


