
Тример акумуляторний Білорус МТЗ КГ 24-21ЛМ (2 акумулятори та зарядні)
4 200 ₴
2 656 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний тример безщітковий Білорус МТЗ КГ 24-21ЛМ ефективно скошує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях. Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля.
Ця модель обладнана безщітковим електродвигуном. Він розвиває високі оберти, видає вищу потужність і крутний момент, ніж аналогічний за вагою щітковий. Двигун отримує живлення від Li-ion батареї (2 в комплекті) напругою 21 В і місткістю 5 А/год.
Акумуляторна мінікоса Білорус МТЗ КГ 24-21ЛМ здатна розвивати високі оберти до 8500 об./хв, що гарантує чудову продуктивність у роботі.
Волосінь діаметром 1,2 мм дає змогу легко скошувати рослинність у кутах і вузьких місцях. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Телескопічна штанга тримера та регульована за висотою друга ручка виключають перевтоми, у такий спосіб забезпечуючи зручну та легку роботу.
Особливості:
- Зручна ручка
- Індикатор розряду
- Безщітковий двигун
- Телескопічна штанга
- Збільшений ресурс батареї
- Ергономічний і зручний дизайн
- Два акумулятори та зарядний пристрій у комплекті
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Напруга — 21 В
- Ємність акумуляторів — 5 А/год
- Оберти — 8500 об/хв
- Штанга ― Пряма
- Діаметр різальної волосіні — до 1,2 мм
- Вага — 3,5 кг
Комплектація
- Акумуляторний тример Білорус МТЗ КГ 24-21ЛМ
- АКБ Li-ion 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Котушка з волосінню
- Захисний кожух
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 2 656 ₴









