-19%


Мотокоса (Бензокоса) Grand БГ 5700-4Т (Четиретактна)
5 000 ₴
4 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова мотокоса Grand БГ 5700-4Т
Тример для трави бензиновий 4-тактний Grand БГ-4Т зі зручною ергономічною ручкою велосипедного типу з курком і кнопкою керування на ручці. Ширина скошуваної зони становить до 415 мм, під час використання напівавтоматичної шпулі з волосінню і 255 мм під час косіння диском або фрезою має нерознімну штангу, що збільшує надійність інструмента.
До комплекту постачання входить сама газонокосарка, гарантійний талон, інструкція, 3 ножі та котушка (пластикова). Такий багатий набір дає змогу впоратися як із газонною травою, так і з жорсткими бур'янами та чагарником.
Технічні характеристики бензокоса Grand БГ 5700-4T
- Двигун — бензиновий, чотиритактний, одноциліндровий
- Об'єм двигуна — 52 кубічних сантиметри
- Потужність двигуна — 5700 ватів
- Швидкість обертання — 10000 обертів на хвилину
- Об'єм паливного бачка — 0,65 літра
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити мотокосу недорого з доставкою в Україні Ви зможете в нашому інтернет-магазині, а також порівняти ціни на бензокоси або прочитати відгуки від інших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
- Ціна: 4 050 ₴









