
Електрокоса акумуляторна Білорус МТЗ КГ 24-21Л
5 500 ₴
- В наявності
Електрокоса акумуляторна Білорус МТЗ КГ 24-21Л
Електрокоса акумуляторна Білорус МТЗ КГ 24-21Л ефективно скошує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях. Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля.
Завдяки верхньому розташуванню двигуна коса може працювати тривалий час із мокрими бур'янами. Модель обладнана надійним двигуном за малої ваги та збалансованою конструкцією. Комфорт оператору забезпечить наявність ременя з можливістю регулювання й ергономічної ручки. Інструмент має розбірну штангу із суцільнометалевим валом. Завдяки такій конструкції косу легко транспортувати. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Купити електрокосу Білорус МТЗ КГ 24-21Л Ви можете в інтернет-магазині Хазяїн недорого. У нас найнижчі ціни за високої якості товару.
Технічні характеристики електрокоса Білорус МТЗ КГ 24-21Л
- Живиться від акумулятора
- Тип двигуна — безщітковий
- Ємність акумуляторів — 5 амперів
- Напруга акумуляторів — 20 вольтів
- Два акумулятори в комплекті
- Оберти — 7500 за хвилину
- Розташування двигуна — верхнє
- Штанга — пряма, розбірна
- Діаметр різальної волосіні — до 1,6 мм
- Ширина косіння волосінню — 380 мм
- Діаметр різального ножа — 255 мм
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Купити електрокосу недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип | Електрокоса |
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
- Ціна: 5 500 ₴









