-28%


Перфоратор SDS-Max DWT BH16-42 VB BMC ( сила удару 9 Дж)
8 608 ₴
6 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Споживана потужність — 1600 Вт
- Енергія одного удару — 9 Дж
- Виробник —
Merit Link International AG - Тип патрона — SDS-MAX
- Число обертів холостого ходу — 0-600 за хвилину
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 42 мм
- Вага — 7,1 кг
- Тип паковання — пластиковий кейс
- Розміри паковання — 50,8 х 13 х 38,4 см
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Функціональні особливості:
- 3 режими роботи (свердління, свердління з ударом, довбання)
- електронне регулювання швидкості
- запобіжна муфта
- гумова накладка на ручці
- металевий корпус
- захист від вібрації
- патрон SDS-MAX
Комплектація:
- Перфоратор
- Інструкція з експлуатації
- Додаткова пучка
- Зубило піку
- Ключ фланцевий
- Контейнер зі змащенням
- Свердло для бетону діаметром 22 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 9 Дж. |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 508 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 384 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
- Ціна: 6 200 ₴





