
Зварювальний напівавтомат SIRIUS MIG/MAG/MMA/TIG -300 M -4 в 1
7 200 ₴
5 500 ₴
- Готово до відправки
ОПИС Зварювальний напівавтомат Sirius MIG/MMA-300M
Зварювальний напівавтомат Sirius MIG/MMA-300M — бюджетний апарат для проведення зварювання в режимах MMA, MIG, TIG-lift у побутових (домашніх) умовах. Характеризується великою кількістю тонких параметрів зварювання, що застосовуються до різних типів металів і сплавів. Має плавні регулювання вихідного струму, напруги та швидкості подавання дроту каналом, параметри яких зображаються на дисплеях пристрою. Зварювальний напівавтомат Sirius MIG/MMA-300M використовує часткове синергетичне керування режимами, що так само дає змогу оператору попередньо вибрати необхідний діаметр і матеріал дроту та налаштувати один параметр, а апарат сам підбере необхідну швидкість подавання. До комплектації напівавтомату входять: рукав для напівавтоматичних зварювань, кабелю із затискачами маси та тримача електрода, зварювальний захисний щиток, молоток-щітка, інструкція з експлуатації.
Недорогий і потужний зварювальний напівавтомат Sirius MIG/ММА 300M можна віднести як до побутового, так і напівпрофесійного класу. Створено він для домашніх зварювальних робіт. Витратним матеріалом йому слугує зварювальний (з твердим осердям) і флюсовий порошковий дріт завтовшки від 0,8 мм до 1 мм. Маса котушок із дротом — 5 кг. Швидкість подавання дроту та показник струму зварювання в агрегаті регулюється оператором, що працює, плавно. Виготовляється таке регулювання відповідно до поточного режиму зварювання та залежно від типу та товщини оброблюваного металу. Механізм, що подає дріт, створений із міцного та надійного пластику.
Ця модель апарата підійде ідеально для робіт у гаражі та на дачі, під час починання й обслуговування дорожньої та сільськогосподарської техніки, зварювання на будівництві та для створення сполук різних виробів із металів. Силові транзистори в нього створені на основі інверторної схеми та мають високу потужність. Це дає змогу знижувати робочу температуру агрегату та зменшити розміри його радіаторів для охолодження, роблячи техніку компактнішою і трохи за вагою. Важить напівавтомат усього 10 кг.
Завдяки кабелю зі зміною полярності, зварювання без захисного газу можливе за допомогою самозахисного дроту (порошковий дріт) FCAW (flux-cored arc welding). Це метод, що використовує самоекранованому серцевину дроту для зварювання сталі з нормальною та підвищеною міцністю, що не перевищує 510 МПа. Самозахисний дріт може використовуватися в одно- і багатошарових зварювальних процесах із використанням джерел живлення з рівними та зниженими характеристиками.
Одним словом можна варити флюсовим дротом без під'єднання балона з CO2 з перепадів напруги.
Напівавтомат Сіріус MIG/MMA-300 підійде для всіх різновидів побутових, ремонтних і будівельних робіт. Завдяки використанню IGBT-транзисторів пристрій має ККД 85% і вирізняється безвідмовністю.
Використовується дріт із флюсовим напиленням діаметром 0,8-1 мм і вагою 5 кг.
Позитивні відгуки користувачів напівавтомату Sirius MIG/MMA-300M свідчать про надійність, простоту в керуванні та настроюванні, високу якість зварювального шва, низьку ціну на напівавтомати такого класу. Офіційна гарантія від виробника діє впродовж 24 місяців.
Технічні характеристики Зварювальний напівавтомат Sirius MIG/MMA-300M
- Реєстрація бренда — Естонія
- Виробник Sirius
- Напруга мережі живлення 220 В
- Максимальний зварювальний струм 300.0 (А)
- Мінімальний зварювальний струм 35.0 (А)
- Номінальна споживана потужність 8.3 (кВт)
- Мінімальний діаметр дроту 0.8 (мм)
- Максимальний діаметр дроту 1 (мм)
- КПД 85.0 (%)
- Механізм подавання дроту - метал
- Тип під'єднання рукава — Єврорукав
- Максимальна температура довкілля 40.0 (град.)
- Мінімальна температура довкілля — 10.0 (град.)
- Місткість котушки для зварювального дроту 5 (кг)
- Мінімальна швидкість подавання дроту 2,5 (м/хв)
- Максимальна швидкість подавання дроту 13.0 (м/хв)
- Клас захисту IP21S
- Цифровий дисплей Є
- Вага 9,1 (кг)
- Гарантійний термін 24 (міс)
- Габаритні розміри
- Ширина 195 (мм)
- Довжина 425 (мм)
- Висота 270 (мм)
Комплектація зварювальний напівавтомат Сіріус MIG/MMA-300М:
- Зварювальний напівавтомат;
- Єврорукав 2,6 м;
- Запасне сопло;
- Газовий шланг;
- Кабель маси 1,3 м;
- Тримач електрода 1,9 м;
- Щиток захисту;
- Щітка-молоток;
- Інструкція;
- Офіційний гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 9.1 кг |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 35 А |
| Номінальна споживана потужність | 8.3 кВт |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 м/хв |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 270 мм |
- Ціна: 5 500 ₴









