Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозарядний пристрій Профі BNC-720 — це швидкий і ефективний спосіб відновити працездатність акумулятора та запустити автомобіль у холодну пору року.
У пристрої є функція ТАЙМЕРА.
Зарядний пристрій для заряджання акумуляторних батарей на 12 і 24 вольти мають функцію запуску, однофазне живлення, захист від коротких замикань, перевантажень і зворотної полярності, електронне зображення струму заряджання.
ПЗП Луч-профі 720 дає змогу запускати автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами (включно з фургонами, легкими вантажівками та тракторами).
Характеристики Пуско-зарядного пристрою Луч-профі BNC-720:
- Напруга — 220-240 В
- Частота тока - 50-60 Г
- Максимальна споживана потужність (зарядка) — 1,2 кВт
- Максимальна споживана потужність (пуск) — 8,0 кВт
- Напруга заряджання — 12/24 В
- Максимальний струм заряджання — 40 А
- Максимальний пусковий струм — 250 А
- Ємність акумуляторів, що заряджаються (рекомендована) — 40-750
- Клас захисту — ID21
- Маса — 16 кг
- Гарантія 24 місяці
Особливості автомобільний пуско-зарядний пристрій Луч-профі BNC-720:
- Функція пускового запуску для негайного запуску автомобіля
- Захист від випадкової зворотної полярності
- Зручний амперметр для зображення швидкості заряджання та стану заряджання
- Ідеально підходить для заряджання акумуляторів автомобілів, квадроциклів, човнів, тракторів і вантажівок
- Підходить для олив'яно-кислотних акумуляторів
- Налаштування швидкого/повільного заряджання для безпечного та надійного заряджання
- якісна конструкція й надійність
- Налаштування таймера.
Пускозарядний пристрій для автомобіля Профі BNC-720 купити в Харкові, Дніпрі, Полтаві, Маріуполі, Черкасах, Херсоні та інших містах із доставкою й гарантією 24 місяці ви зможете в інтернет-магазині "Хазяїн".
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Основні | |
| Виробник | Промінь профі |
| Ємність акумулятору | 750 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Струм заряду | 50 А |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
- Ціна: 7 000 ₴

