-38%


Бензопила DWT BKS45-18 (шина 45 см)
6 500 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Бензопила DWT DWT GCS45-18 :
- Потужність -1800 Вт
- Максимальні оберти — 11000 обертів на хвилину
- Число обертів холостого ходу — 3400 обертів за хвилину
- Довжина шини — 450 мм
- Крок ланцюга — 3,25
- Об'єм двигуна — 45 см3
- Двигун — одноциліндровий/2-тактний/гасне охолодження
- Матеріал корпусу двигуна — магнієвий сплав
- Місткість паливного бака — 550 мл
- Використовуване паливо — бензин АІ-92, олива 25:1
- Розміри в пакованні — 52 х 30 х 28 см
- Вага — 5,3 кг
- Гарантія офіційна — 24 місяці
Особливості:
- Плавний запуск
- Автоматичне змащення пильного ланцюга
- Автоматичний оливний насос
- Гальмо пильного ланцюга
- Шина та ланцюг Oregon
- Функція легкого запуску
Комплектація:
- Бензинова пила
- Пиляльна шина Oregon
- Пиляльний ланцюг Oregon
- Захисний чохол різального вузла
- Ємність для приготування палива
- Викрутка
- Ключ універсальний
- Напилок
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DW |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 4 000 ₴









