Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила Grand ПС-12Li/Pro
Шабельна пила Grand ПС-12Li/Pro неабияк полегшить столярні роботи та буде Вашим помічником у багатьох господарських справах.
Пила динамічно врівноважена, призначена для поперечного розпилювання та розміреної обробки деревних матеріалів. Ця модель має велику потужність і показує високу продуктивність у роботі. Пила має ергономічну ручку, що дає змогу надійно утримувати інструмент у руці. Частота ходів регулюється натисканням на курок.
Купити дешево шабельну пилу ви зможете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики шабельна пила Grand ПС-12Li/Pro
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність — 2 ампери годин
- Напруга — 12 вольтів
- Оберти — 0-3000 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Хід пилочки — 15 мм
- Діаметр пропилювання — до 150 мм
- Кейс — є
- Два акумулятори в комплекті — так
- Вага — 2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- пила шабельна Grand ПС-12Li/PRO;
- акумулятор 12V -2 шт;
- зарядний пристрій;
- пиляльне полотно для дерева — 1 шт.;
- пиляльне полотно для металу — 1 шт.;
- пластиковий кейс;
- інструкція та гарантійний талон.
Купити шабельну пилу недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴










