
Дриль ударний Grand ДЕУ-1500 PRO (16-й патрон)
2 120 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
Опис дриль Grand ДЕУ-1500 PRO
Високопродуктивний і компактний дриль, призначений для свердління отворів. Працювати можна з металом, пластиком, деревиною. Ударний режим необхідний для свердління отворів у бетоні, цеглі та камені.
Збалансована конструкція дала змогу розмістити двигун потужністю 1500 Вт у компактному корпусі. Максимальна швидкість обертання шпинделя становить 2800 об/хв. Водночас оберти плавно регулюються за допомогою електричного регулятора, на кнопці старту.
Для виконання однакових за глибиною отворів передбачений металевий обмежувач глибини, який налаштовується за довжиною та затискається спеціальним фіксатором.
Зафіксувати хвостовик свердла, допоможе металевий трикулачковий патрон. Для роботи підійдуть свердла діаметром до 16 мм.
Варто зазначити, що передня ручка покрита гумовими накладками, які перешкоджають ковзанню й покращують контакт долоні.
Цей дриль виділяється металевим корпусом, наявністю регулювання обертів, функціями «реверс» і фіксатор кнопки запуску.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Сталевий ударний механізм
- Металеві підшипники
- Компактні габарити
- Невеликий корпус
- Регулятор кнопки запуску
Технічні характеристики дриль Grand ДЕУ-1500 PRO
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1500 ватів
- Максимальні оберти — 2800 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Тип патрона — ключовий
- Діаметр патрона — 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 16 мм
- Ударний режим — є
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- дриль Grand ДЕУ-1500 PRO;
- ключ патрона;
- бічна ручка;
- обмежувач глибини свердління;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка
Купити зі швидкою доставкою недороги дриль Grand ДЕУ-1500 PRO можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 1 620 ₴









