
Пила ланцюгова електрична Grand ПЦ-2600 (35,5 см шина,Чехія)
1 909 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила Grand ПЦ-2600 ― нова модель електропили від надійного чеського виробника, яка чудово справляється зі спилюванням дерев середнього діаметра, підрізуванням гілок і сучків.
Цей інструмент має високу потужність у 2600 Вт і напрямною шиною завдовжки 35,5 мм.
Пиляльний ланцюг може розгонятися до 11 м/с за лічені секунди.
Додаткове ізоляційне покриття обмотки якоря та статора збільшує термін експлуатації агрегата.
Завдяки надійному ручному мастильному насосу забезпечується ефективне змащення ланцюга та шини.
Пила ланцюгова електрична GRAND ПЦ-2600 зібрана з якісних матеріалів, а також виділяється сучасним дизайном і міцним корпусом.
Особливості:
- Легка вага
- Сучасний дизайн
- Зносостійкі підшипники
- Автоматичне натягування ланцюга
- Бічне розташування двигуна
- Кріплення пиляльної шини на 2 болтах
- Надійний і практичний ручний оливний насос
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
- Потужність — 2600 Вт
- Швидкість ланцюга — 11 м/сек
- Довжина шини — 35,5 мм
- Крок ланцюга — 3/8”
- Об'єм оливного бака — 120 мл
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Електропила Grand ПЦ-2600
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: Тмкова 2786/144, 62800, Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 120 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 909 ₴


