Опис
Болгарка Білорус МШУ 125-1210 — це потужна куто-шліфувальна машинка від відомої торгової компанії «МТЗ Білорус». Білорус МШУ 125-1210 за всіх своїх чудових характеристиках має ще захист внутрішніх частин від стружки з можливістю їх легкого прочищення. Для цього на корпусі в задній її частині є спеціальні висувні пластини. Форма корпусу має спеціальну форму для можливості працювати однією рукою у важкодоступних місцях.
КШМ Білорус призначена для різання, шліфування, полірування матеріалів, як-от камінь, дерево, метал, кераміка. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна 1210 ватів. Інструмент має ефективну систему охолодження, яка не дасть інструменту перегрітися під час навантаження. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
- зручний корпус;
- двопозиційна бічна ручка;
- блокування шпинделя для швидкої заміни кола;
- ефективніша система охолодження й захисту якоря від частинок;
- посилений редуктор.
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1210 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 1,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Болгарка Білорус МШУ 125-1210
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Ключ для зміни диска
- комплект запасних щіток
Купити болгарку зі швидкою доставкою Білорус МТЗ МШУ 125-1210 недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1210 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 162 ₴



