
Перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-1400 ДФР зі швидкознімним патроном
2 600 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-1400 ДФР не тільки швидше свердлить отвори, а й забезпечує зворотну роботу з високим крутним моментом. У бетонній стіні або дереві — залежно від того, у якому матеріалі ви хочете просвердлити отвори, ви можете відповідно встановити швидкість цього перфоратора, щоб отримати найкращі результати
Перфоратор Профі ПЕЛ-1400 ДФР.
Особливості:
- Три режими роботи — свердління, ударне свердління й ударний режим.
- ДФР патрон
- Швидкість холостого ходу: 0-1350 об/хв.
- Максимальна потужність свердління — дерево: 30 мм, метал: 13 мм, бетон: 26 мм.
- Удари за хвилину: 0-5500 ударів за хвилину.
- Енергія удару: 4 Дж.
- Електронне регулювання швидкості для повного контролю в будь-якому застосунку.
- Зручна додаткова ручка.
- Реверс
Характеристики:
- Конструкція перфоратора Прямий
- Режими роботи — Довбання (удар), свердління, свердління з ударом
- Тип патрона SDS-Plus
- Потужність двигуна 1400 Вт
- Живлення 220 В
- Число обертів 0-1350 об/хв
- Енергія удару 4 Дж
- Частота ударів 5500 уд./хв
- Максимальне свердління в бетоні 26 мм
- Максимальне свердління в дереві 30 мм
- Максимальне свердління в металі 13 мм
- Вага 3,3 кг
Комплектація
- Перфоратор Луч-Профі ПЕ-1400 ДФР
- Бічна ручка
- Швидкознімний патрон DFR
- Обмежувач глибини
- Набір зубил і бурів
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Картонне паковання
Купити перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-1400 ДФР з гарантією та швидкою доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазине Хазяїн.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 600 ₴








