Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор електричний Профі ПЕЛ-1400 — це надійний інструмент із чудовими характеристиками свердління завдяки оптимізованому корпусу редуктора та потужному двигуну потужністю 1400 ватів, що забезпечує швидкість обертання до 1350 обертів на хвилину. Підходить для свердління бетону, цегляної стіни, каменю, металу/сталі та дерева.
Особливості:
- високий запас потужності
- висока якість виготовлення
- можливість блокування пускової клавіші
- електронне регулювання швидкості
- електро пневматичний ударний механізм
- якір покритий захисним шаром лаку
- реверс
- ергономічний дизайн
Характеристики:
- Конструкція перфоратора Прямий
- Режими роботи — Довбання (удар), свердління, свердління з ударом
- Тип патрона SDS-Plus
- Потужність двигуна 1400 Вт
- Живлення 220 В
- Число обертів 0-1350 об/хв
- Енергія удару 4 Дж
- Частота ударів 5500 уд./хв
- Максимальне свердління в бетоні 26 мм
- Максимальне свердління в дереві 30 мм
- Максимальне свердління в металі 13 мм
- Вага 3,3 кг
Комплектація
- Перфоратор Луч-Профі ПЕ-1400
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Набір зубил і бурів
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Картонне паковання
Купити перфоратор Луч-Профі ПЕЛ-1400 з гарантією та швидкою доставкою по всій Україні ви зможете в інтернет-магазине Хазяїн.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: від 2 500 ₴





