
Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 180/2100
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 180/2100.
Особливості інструмента:
- Двигун 8000 об/хв забезпечує високу потужність і швидкість для шліфувальних робіт із дисками 180 мм.
- Високе співвідношення потужності та ваги для більшої ефективності та зниження стомлюваності користувача
- Регульований захист може бути відрегульований для перенапрямлення іскор від користувача
- Конструкція задньої ручки для більшого комфорту та контролю
- Зовнішні ковпачки щіток для легкого обслуговування
- Кулькові та роликові підшипники з ущільненням для збільшення терміну експлуатації двигуна
- Кнопка блокування шпинделя дає змогу змінювати кола одним гайковим ключем
Технічні характеристики Болгарка (вуглецева шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 180/2100:
- Максимальна потужність: 2100 Вт
- Швидкість холостого ходу: 8000 об/хв
- Діаметр диска: 180 мм
Комплектація болгарки Луч 180/2100:
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
Купити болгарку ЛУЧ-Профі КШМЛ 180/2100 в Україні з гарантією та швидкою доставкою ви зможете в інтернет-магазині Хазяїн.
Гарантия на инструмент 12 м
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 500 ₴






