
Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125-1500 Е з регулюванням обертів
1 600 ₴
1 200 ₴
- Готово до відправки
Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500 Е — це міцний та потужний пристрій для справжніх професіоналів із високими вимогами, що має виняткову продуктивність під час виконання складних робіт із різання, шліфування та зачищення, у майстерні та гаражі.
Болгарка Профі 125/1500 Е обладнується плоскою металевою зубчастою головкою для оптимального передавання потужності та роботи без вібрації, що спрощує роботу у важкодоступних місцях. Завдяки тонкому корпусу та ручці, кутова шліфувальна машина ЛУЧ-Профі забезпечує дуже високий комфорт керування. Крім того, фіксується у двох положеннях додаткова ручка оптимально адаптована до відповідного набору оброблюваної деталі й, у такий спосіб, забезпечує надійну фіксацію для комфортної й безпечної роботи.
Особливості Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500 Е:
- Регулювання обертів
- Голчастий підшипник у голові.
- Якір і статор залити лаком.
- Запасні вугільні щітки в комплекті.
- Потужний мотор 1500 Вт із регулюванням обертів.
- Блокування кнопки увімкнення
- Швидка заміна щіток
- Компактний і тонкий дизайн для зручного використання
- Двопозиційна ручка для комфорту кінцевого користувача.
- Легкий доступ для обслуговування вугільних щіток.
У голові стоїть голчастий підшипник.

Якір і статор залити лаком.

Технічні характеристики Болгарка (вуглецева шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500 Е:
- Максимальна потужність — 1500 Вт
- Швидкість холостого ходу — 2000 — 11000 об./хв
- Діаметр диска — 125 мм
- Вага — 2 кг
Комплектація болгарки Луч 125/1500 Е:
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Луч-профи |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 200 ₴


