Опис
Шурупокрут мережевий ЛУЧ-Профі СШЛ-1200/2 ДФР — універсальна робоча конячка для вашого дому. Цей мережевий шурупокрут із 10-міліметровим патроном може похвалитися оригінальною якістю виготовлення й легко виконує безліч завдань домовласників. Пістолетна ручка ергономічної форми забезпечує нековзну та зручну ручку, що робить її ідеальною для тривалого використання у великих проєктах.
Ця дриль-шурупокрут Луч 1200 обладнана потужним двигуном на 1200 Вт для підвищення швидкості роботи під навантаженням. Зворотна функція (реверс) допомагає позбутися старих гвинтів. Для більшої зручності в оператора є 22-позиційна муфта, що дає змогу вгвинчувати шурупи на потрібну глибину. Знімний ДФР патрон розширює функціонал інструмента, даючи змогу працювати бітами.
Нова і поліпшена ручка з покриттям GRIPZONE слугує для оптимального для захоплення й комфорту.
Двошвидкісний редуктор має низьку швидкість 0–800 і максимальну 0–1600 об./хв, плюс 22 режими крутного моменту забезпечують точне закручування гвинтів.
Технічні характеристики Луч-Профі шурупокрут мережевий СШЛ-1200/2 ДФР:
- Виробник — Профі
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 1200 ватів
- Кількість швидкостей — 2 швидкості
- Кількість обертів на 1 швидкості — 0-800 обертів на хвилину
- Кількість обертів на 2 швидкості — 0-1600 обертів на хвилину
- Крутний момент — 45 Нм
- Тип патрона — самозатискний швидкознімний (дфр)
- Ступінь крутного моменту — 22+1
- Діаметр патрона — 10 мм
- Вага — 1,34 кг
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Луч-профи |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 2 200 ₴






