
Шабельна пила Kraissmann 710 US 20 (поворотна ручка)
2 300 ₴
1 827 ₴
- Готово до відправки
Опис
Шабельна пила KRAISSMANN 710 US 20 — якісний універсальний інструмент, який призначений для різання деревини та металів.
Ця модель обладнана потужним 710 Вт електромотором із можливістю регулювання обертів у межах 0-2600 хід/хв. Цієї потужності досить для роботи з твердими матеріалами, водночас максимальна глибина пропилювання в металі становить 10 мм и 115 мм у деревині.
Особливістю цієї моделі є: система швидкої заміни полотна та поворотна ручка, завдяки якій Ви зможете зручно працювати пилкою в різних положеннях і у важкодоступних місцях.
Корпус інструмента виготовлений із міцного та високоякісного пластику для захисту від дрібних подряпин і пошкоджень внутрішніх деталей. В пилі KRAISSMANN 710 US 20 передбачена кнопка блокування для безпечної та тривалої роботи. Прогумовані ручки роблять роботу з інструментом ще комфортнішою.
Особливості:
- Мала вага
- Поворотна ручка
- Сучасний дизайн
- Протиударний корпус
- Фіксація кнопки вмикання
- Високоякісне складання
- Система швидкої заміни полотна
- Електронне регулювання обертів
Технічні характеристики:
- Тип пилки — Шабельна
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 710 Вт
- Регульовані оберти — 0-2600 об./хв
- Довжина ходу ― 20 мм
- Глибина пропилювання в дереві — 115 мм
- Глибина пропилу в металі — 10 мм
- Вага — 3 кг
Комплектація
- Шабельна пила KRAISSMANN 710 US 20
- Пилка для дерева 1 шт.
- Пилочка для металу 1 шт.
- Запасні щітки
- Ключ шестигранний
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Висота пропилу | 115 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 827 ₴


