
Плазморіз Edon EXPERT CUT-40 (12 мм чистий розріз)
9 800 ₴
8 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Плазморез Edon EXPERT CUT-40 повністю підходить для різання металу, товщина якого не перевищує показника на дванадцять міліметрів. Крім того, він використовується під час різання будь-якого матеріалу, який проводить електричний струм. Для роботи з пристроєм не потрібно жодних спеціалізованих і профільних знань у цій галузі. Пристати до роботи зможе практично кожна людина, кому іноді доводиться працювати з інструментами з господарств, не кажучи про професіонали. Цей агрегат працює спільно з компресором. Під час зіткнення з металом запалюється електрична дуга, яка через сопло під тиском повітря утворює струмінь плазми. Різання цим апаратом виходить дуже якісним, на зрізі немає слідів деформації та шлаку, а також можна робити фігурне різання.
Плазморез Edon EXPERT CUT-40 має систему охолодження, яка охолоджує повітряним способом агрегат, у такий спосіб він ніколи не перегріватиметься. Головний захист це, звичайно ж, від перебоїв, перепадів і стрибків напруги. Пристрій може похвалитися своєю порівняно мобільністю, адже його вага становила не так уже й багато, і має позначку в 10 кг, у комплекті з пальником вага становила 12 кг. Агрегат так само економічний, його споживання енергії становить 4,4 кВт. У інструмента є вбудоване ручне регулювання струму, яке дасть змогу регулювати в діапазоні від 10 до 40 амперів. За стандартом агрегат працює від звичної для всіх мережі 220B.
Технічні характеристики
- Максимальна товщина різання: 12 мм
- Тип керування: Механічне
- Мінімальний зварювальний струм (MMA): 20 А
- Максимальний зварювальний струм (MMA): 40 А
- Витрата повітря: 180 л/хв
- Напруга мережі: 220 В
- Потужність: 4400 Вт
- ПВ на максимальному струмі: 60%
- Напруга холостого ходу: 230 В
- Клас захисту: IP 21
- Система охолодження: Повітряно-примусова
- ККД: 85%
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- Захист від перегрівання,
- Наявність дисплея
Додатково:
- Стабільність дуги контролюється електронікою
- Під'єднання компресора
- Обдування походить від вентилятора
- Високий рівень шумоізоляції
- Цвет: Червоний
- Габарити: 371х155х295 мм
- Вага: 10 кг
Комплектація
- Плазморез Edon EXPERT CUT-40
- Затискач для маси
- Пла оглядон
- Редуктор у комплекті з повітряним фільтром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Максимальна загальна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 230 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 10 кг |
- Ціна: 8 000 ₴

