Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Зварювальний інвертор Edon TB-300 C (NEW) — це недорогий зварювальний апарат для домашнього використання. Представлена модель вирізняється надійністю й довговічністю. Вона є частиною лінійки побутових апаратів Edon, орієнтованих на домашнє використання. Сьогодні зварювальні інвертори стали доступними кожному, представлений великий вибір за розумними цінами. Ця модель стане чудовим доповненням для Вашого інструментарію. З нею можна виконувати роботи в гаражі, на ділянці.
Особливості
- Модель обладнана цифровим дисплеєм, який дасть змогу точно налаштувати зварювальний струм у діапазоні 20-300 А.
- Представлений апарат чудово варить електродами від 1,6-4 мм.
- Є захист від термічного перевантаження із системою аварійного вимкнення.
- Надійне охолодження забезпечує стабільну роботу апарата.
- Є форсаж дуги, а також гарячий старт і антизалипання.
- Зварювальний апарат компактний, легкий, дуже мобільний.
Технічні характеристики зварювальний апарат Edon TB-300 C
- Напруга — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Мінімальний зварювальний струм — 20 амперів
- Максимальний зварювальний струм — 300 ампер
- Діаметр електрода — 1,6-4,0 мм
- Максимальна споживана потужність — 4,6 кВт
- Напруга холостого ходу — 65 вольтів
- Тривалість увімкнення (ПВ) — на максимальному струмі — 60%
- ККД-85%
- Клас захисту — ID 21 S
- Електронне табло — так
- Наявність транспортувального кейса — немає
- Маса зварювального апарату — 4,1 кг
- Габаритні розміри — 29,5 х 13,5 х 24 см
Комплектація:
- Кабель із тримачем електрода
- Кабель із затискачем маси
- Щітка — молоток
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.6 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 2 520 ₴

