
Паяльник для пластикових труб Kraissmann 1350 EMS 3 (круглий)
1 487 ₴
- Готово до відправки
Опис
Паяльник для пластикових труб Kraissmann 1350 EMS 3
Апарат для пластикових труб Kraissman 1350 EMS 3 використовується для створення нероз'ємного з'єднання пластикових (поліпропіленових) труб через їх місцевого сплавлення. Цей простий і доступний пристрій допомагає створювати якісні нероз'ємні з'єднання.
Цей апарат популярний у майстрів, які постійно обслуговують водопровідні системи та системи опалення. Ця модель обладнана потужним нагрівальним елементом і терморегулятором, який захищає від плавлення металеву головку. На корпусі є індикатор увімкнення й індикатор нагрівання. Укомплектований паяльник насадками.
Якісний паяльник від перевіреного та надійного виробника Kraissmann, який слугуватиме довгий час в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики паяльник для поліпропіленових труб Kraissman 1350 EMS 3:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 1350 ватів
- Робоча температура — до 300 градусів
- Час розігрівання — 10 хвилин
- Кількість насадок — 3 шт.
- Підходить для паяння труб діаметром — 20, 25 і 32 мм
- Вага — 2 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Паяльник
- Насадки — 20,25, 32 мм
- Підставка
- Металевий кейс
- Інструкція з експлуатації
Купити паяльник для пластикових труб недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Максимальна загальна вага | 3 кг |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Захист від перевантаження | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Номінальна потужність | 1350 Вт |
- Ціна: 1 487 ₴
