
Болгарка Vilmas 860-AG-125E з регулюванням обертів
1 238 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Vilmas 860-AG-125E має ергономічний корпус невеликої ваги, завдяки якому Ви зможете виконувати роботи упродовж тривалого часу. Двигун із високим запасом потужності забезпечує чудову продуктивність інструмента й ефективно охолоджується під час навантажень. Особливістю цієї моделі є також наявність електронного регулювання обертів, що неабияк розширює можливості інструменту.
Особливості:
- ця модель має високий запас потужності
- міцний і ергономічний корпус інструмента
- передбачений швидкий доступ до вугільних щіток
- функція регулювання обертів для різних завдань
- швидке охолодження інструмента запобігає його перегріванню
- фіксація пускової клавіші для тривалих робіт
Технічні характеристики болгарка Vilmas 860-AG-125:
- Живиться від мережі 20 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 860 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Ручка — подовжена
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- болгарка Vilmas 860-AG-125E
- захисний кожух
- ключ
- ручка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 238 ₴
