
Лобзик електричний Vilmas 650-JS-65 (підсвітка, кейс)
1 646 ₴
- Готово до відправки
Опис
Лобзик VILMAS 650-JS-65 високоякісний інструмент, який використовується для прямого та фігурного різання листових заготівок із дерева, сталі, кольорових металів, пластику та інших матеріалів. Його використовують у виробництві меблів, на будівельних об'єктах, а також для виконання різних завдань у побутових умовах. Ця модель обладнана надійним потужним двигуном 650 Вт, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів ( 0-2600 об./хв ) дає змогу задати швидкість ходу пили, що дає змогу працювати з матеріалами різної твердості. Передбачені регулювання маятникового ходу та регулювання кута нахилу підошви до 45 градусів. Є надійне швидке затискне кріплення пилки. Для комфортної роботи застосована підсвітка робочої зони. Лобзик VILMAS 650-JS-65 має малу вагу та зручний ергономічний дизайн. Передбачена в інструменті кнопка фіксації для тривалої роботи. Апарат має металевий корпус редуктора та литу алюмінієву підошву. Наявність системи пиловидалення забезпечує чистоту робочого місця. Постачається інструмент у кейсі.
Особливості:
- потужний двигун
- металевий корпус редуктора
- лита алюмінієва підошва
- регулювання обертів
- регулювання кута нахилу підошви
- регулювання маятникового ходу
- кнопка фіксації для тривалої роботи
- надійне швидке затискне кріплення пилки
- підсвітка
- система видалення пилу
Технічні характеристики лобзик Vilmas 650-JS-65:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 650 ватів
- Оберти — 0-2600 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Заміна пилочки без інструментів — є
- Товщина пропилу в дереві — 65 мм.
- Товщина пропилу в металі — 10 мм
- Маятниковий хід — 4 режими
- Кут нахилу підошви — 45 градусов
- Вага — 2,5 кг
- Гарантія — 2,5 кг
Комплектація:
- Лобзик електричний
- Ключ шестигранний
- Пиляльне полотно
- Кейс
- Інструкція з екплуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
- Ціна: 1 646 ₴









