Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: – робочий цикл 100% за 30 °C;
- LED-дисплей;
- можливість роботи з 5 різновидами електродів, зокрема алюмінієвими;
- регулювання зварювального струму в інтервалі 20-360 А;
- функція вимкнення вентилятора "SMART FAN" за простої та нормальної температури всередині апарата;
- функція швидкого запалення дуги "HOT START";
- функція антизалипання електрода "ANTI-STICK"
- функція автоматичного зниження напруги холостого ходу зварювального контуру ("VRD") для запобігання ураженню електричним струмом;
- функція захисту електронних компонентів;
- захист від термічного навантаження;
- великі клемні роз'єми;
- зварювальні кабелі (2.0 м з електродотримачем і 2.0 м із робочим затискачем) у комплекті.
Характеристики:
- Робоча напруга: 160 – 270 В
- Робоча частота: 50 Гц Мінімальний зварювальний струм: 20 А
- Максимальний зварювальний струм: 360 А
- Максимальна споживана потужність: 4.5 (кВт)
- Діаметр електрода: 1.6-5.0 (мм)
- Технологія виготовлення силової частини інвертора: IGBT
- Тривалість увімкнення на макс. струми: 80 %
- Гарячий старт: Є
- Антизалипання електрода: Є
- Напруга холостого ходу: 58 В
- Захист від навантаження: Є
- Захист від перегрівання: ККД: 85%
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту корпусу: IP21S
- Дисплей: Є
- Вага: 3.9 кг
- Габарити: ШхДхВ 32*18*22
Комплектація
- Зварювальний апарат Grand ММА 360
- Зварювальні кабелі з затискачем маси та тримачем електрода
- Маска та молоток
- Gлечовий ремінь
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в пластиковому кейсі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 58 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.9 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 3 024 ₴




