
Зварювальний апарат Grand MMA-360 (дисплей)
2 592 ₴
- Готово до відправки
Опис
Зварювальний інвертор Grand MMA-360 — високоякісний, надійний апарат, призначений як для використання в домашніх умовах, так і для професійних цілей. Інвертор виготовлений за технологією IGBT, із застосуванням потужних силових транзисторів. Завдяки такому рішенню, інвертор вийшов дуже компактним і має невелику вагу — всього 4,0 кг. Застосування в конструкції інноваційних, запатентованих рішень дало змогу знизити споживання електроенергії апаратом, порівнюючи з класичними трансформаторними зварюваннями в кілька разів. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди нарікатимуть через стрибки світла! Інвертор Grand MMA-360 ваить постійним струмом і може використовувати електроди діаметром від 1,6 до 5,0 мм. Зварювальний струм регулюється в межах від 20 до 360 А і виводиться на електронному дисплеї. Серед відмінностей цієї моделі, хотілося б також зазначити функції антиприлипання електрода та гарячий старт, захист від перегрівання, можливість роботи від зниженої напруги, високу надійність конструкції та витривалість у роботі.
Особливості:
- робота в межах 160-260 В;
- широкий діапазон зварювального струму;
- потужні силові роз'єми;
- електронне табло;
- захист від перегрівання;
- захист від прилипання електрода;
- пуск із гарячого стану;
- мала вага та компактні розміри.
Технічні характеристики зварювальний інвертор Grand MMA-360:
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Зварювальний струм — 20-360 амперів
- Максимальна потужність — 7 кВт
- Діаметр використовуваних електродів — 1,6-5 мм
- Тип зварювання — ММА
- Струм зварювання — постійний
- Антизалипання електрода — є
- Пуск із гарячого стану — є
- Захист від перегрівання — є
- Дисплей — місткість
- Вага — 4,0 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- інвертор Grand ММА-360
- кабель із тримачем електродів (1.7 метра)
- кабель із затискачем маси
- ремінь через плече
- молоток-щітка
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 58 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 2 592 ₴



