
Пила циркулярна Білорус МТЗ ПД-3150 переворотна
3 200 ₴
2 864 ₴
- Готово до відправки
Опис
Дискова пила для дерева Білорус МТЗ ПД-3150 переворотна.
Переворотна дискова пила Білорус МТЗ ПД-3150 — це надійний і безпечний інструмент, який застосовується для поздовжнього, поперечного та похилого різання матеріалів із дерева, пластику або алюмінію.
Завдяки наявності в комплекті постачання кріплення до столу цю модель можна використовувати стаціонарно. Отже, звільняється обидві руки користувача та розширюється сфера застосування інструменту. Як привод використовується потужний електричний двигун потужністю 3150 ватів, який розвиває 5500 обертів на хвилину. Такі параметри гарантують точне та чисте різання.
Циркулярна пила Білорус МТЗ ПД-3150 комплектується стандартним диском діаметром 200 мм із посадкою 30 мм. Максимальна глибина пропилу становить 67 мм, що набагато вище, ніж у аналогічних моделей конкурентів.
Технічні характеристики дискова пилка для дерева Білорус МТЗ ПД-3150
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 3150 ватів
- Діаметр диска — 200 мм
- Посадковий діаметр диска — 30 мм
- Оберти — 5500 обертів на хвилину
- Глибина пропилу під 45 градусів — 55 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів — 67 мм
- Вага — 7 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Дискова пила Білорус МТЗ ПД-3150
- Пиляльний диск із переможною напайкою на 30 зубів
- Кріплення для стаціонарного кріплення
- Паралельна напрямна
- Ключі
- Інструкція
- Гарантійний талон
Купити дискову пилку ручну недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 67 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 864 ₴









