
Шурупокрут Білорус ДА-18 ЛБЩ (безщітковий)
2 500 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Білорус МТЗ ДА-18ЛБЩ — якісний інструмент, призначений для монтажних і свердлильних робіт.
Ця модель створена на основі безщіткового двигуна (безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора) і працює від акумуляторної батареї напругою 18 Вольтів.
Шурупокрут має потужний двоступеневий редуктор і має можливість плавної зміни числа обертів робочого шпинделя, а також зміни напрямку його обертання на протилежне — реверсування.
Багатоступенева муфта регулювання затягування (18+1) забезпечує високу точність загвинчування з максимальним затяжним моментом 29 Нм.
Ергономічний дизайн, легка вага та зручна форма ручки дасть змогу працювати шурупокрутом тривалий час без втоми.
У комплекті постачаються два акумулятори, зарядний пристрій з індикатором рівня заряду, інструкція з використання та валіза для зберігання і зручного транспортування товару.
Особливості:
- Реверс
- Ергономічний дизайн
- Два акумулятори Li-on
- Безщітковий двигун
- Підсвітка робочої зони
- Двошвидкісний редуктор
- Індикатор заряду батареї
- Пластиковий кейс для транспортування
- Ударостійкий пластиковий корпус із прогумованими вставками
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозатискний
- Тип двигуна — Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї — Li-ion
- Напруга — 18 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Кількість швидкостей ― 2
- Число обертів — 0-400/0-1300 об./хв
- Діаметр патрона — 10 мм
- Крутний момент — 29 H*m
Комплектація
- Шурупокрут Білорус МТЗ ДА-18ЛБЩ (безщітковий)
- Акумулятор 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 500 ₴


