Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Луч-профі ОШМЛ-700 Е:
- Тип шліфмашини — ексцентрикова
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 700 ватів
- Діаметр диска — 150 мм
- Швидкість обертання — 30000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Гарантія — 12 місяців
Додатково:
- Ширина шліфування — 125/150 мм
- Кріплення дискового шліфувального листа — липучка
Комплектація:
- Шліфмашина
- Додаткова ручка
- Дві підошви 125 і 150 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Виробник | Луч-профи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Литва |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 230 ₴

