
Кутова шліфмашина Луч-Профі КШМЛ 125-1320
1 150 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутошліфувальна машина (болгарка) Профі КШМЛ 125/1320 кутова шліфувальна машина з надійною технологією, вбудованою в конструкцію ергономічної форми. Болгарка з добрими характеристиками керованості, а також чудовим співвідношенням ціни та якості може бути рекомендована як для професіоналів, так і для недосвідчених новачків. Обладнана надійним двигуном потужністю 1320 Вт, що забезпечує номінальну швидкість 11000 обертів за хвилину. Міцна головка з литого під тиском алюмінію гарантує високу стабільність і плавність ходу.
Особливості:
- Знімні пластикові фільтри;
- Компактний і тонкий дизайн для зручного використання;
- Потужний двигун забезпечує швидкість 11000 об/хв для швидкого різання металу;
- Тонкий дизайн корпусу підвищує комфорт і контроль;
- Міцний алюмінієвий корпус редуктора забезпечує максимальну надійність;
- Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни диска;
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Діаметр диска — 125 мм
- Швидкість обертання диска — 11 000 обертів на хвилину
- Розмір шпинделя — М14
- Блокування кнопки увімкнення
- Вага — 1 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Болгарка
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1320 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Луч-профи |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 150 ₴

