
Автомийка високого тиску Мінськ МАМ-2300
2 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Мінімойка Мінськ МАМ-2300:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Номінальна споживана потужність — 2300 ватів
- Робочий тиск — 90-135 барів
- Продуктивність — 6 літрів за хвилину
- Довжина шланга — 6 метрів
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Індукційний двигун
- Можливість самовсмоктування води з ємності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Білорусь |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 135 бар |
| Максимальна продуктивність | 360 л/год |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 2 400 ₴



