Гравер Білоруш БГЕ-700-211 з гнучким валом
Гравер Беларусмаш БГЭ-700 призначений для виконання шліфувальних, зачисних, фрезерувальних, гравіальних і свердлильних робіт, також його можна використовувати для заточування, відрізання, полірування та зачищення.
У своїй конструкції цей інструмент має двигун із високим запасом потужності 700 Вт, що дає змогу безперервно працювати в інтенсивному режимі. Основною особливістю Беларусмаш БГЭ-700 є висока швидкість обертання шпинделя та є можливість її регулювання за допомогою спеціального коліщатка. Оберти регулюються в межах 8000-35000 об/хв. На корпусі інструмента розташовано велику кількість отворів для кращої вентиляції. Передбачене блокування шпинделя для зручної та швидкої заміни обладнання.
Гравер Беларусмаш БГЭ-700 дуже якісний і точний інструмент. Для точніших робіт він укомплектований гнучким валом, за допомогою якого простіше справлятися з роботою у важкодоступних місцях. Гравер дуже легкий і компактний, що надає комфорту в роботі. В інструменті є можливість швидкої заміни щіток, не вдаючись до послуг сервісного центру. Для підвішування гравера передбачена спеціальна скоба, щоб він охолонув. Пластиковий кейс слугує надійним сховищем для цього інструмента, а також дуже зручний під час транспортування.
Особливості:
- компактність і невелика вага
- Прогумована частина корпусу
- регулювання кількості обертів
- гнучкий вал
- підтримка постійної кількості обертів під навантаженням
- блокування шпинделя
- спеціальна скоба для підвішування інструменту для охолодження
- на корпусі розміщена велика кількість отворів для кращої вентиляції
- кількість насадок — 211
Характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Потужність — 700 ватів
- Число обертів - 8000-30000 обертів за хвилину
- Діаметр цанги — 1-3 мм
- Вага — 0,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- гравер Беларусмаш БГЕ-700-211 з гнучким валом
- набір насадок
- гнучкий вал
- пластиковий кейс
- інструкція
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Вага | 0.5 кг |
| Виробник | Беларусмаш |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Розмір цанги | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 400 ₴

