-27%


Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1250
1 500 ₴
1 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1250 розроблена для безпеки, забезпечуючи достатню потужність для шліфування та різання. Болгарка NARVA NAG-125/1250 може різати метал упродовж тривалого часу, гладко та рівномірно шліфувати різні матеріали.
Особливості кутової шліфмашини NARVA NAG-125/1250.
- Кожна углошліфмашина NARVA-125/1250 проходить випробування на витривалість і перепад температури.
- Збільшений крутний момент до 45% для робіт зі шліфування й різання в компактному корпусі.
- Блокування шпинделя для швидкої зміни кіл.
- Блокувальний вимикач для безперервного використання під час роботи без втоми.
- Під час роботи захисний кожух запобігає потраплянню іскор і металевого стружки під час використання та захищає вас від травм. Ця кутова шліфувальна машина має покриття для захисту інструмента від абразивного сміття.
- Ергономічний дизайн із лівим висувним запобіжним вимикачем. Знімна та похила вперед бічна ручка для більшого контролю та комфорту як для правші, так і для лівші.
Технічні характеристики болгарка Narva NAG-125/1250:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1250 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Кількість обертів — 11 000 обертів на хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Плавний пуск — немає
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М 14
- Вага — 6,5 кг
- Гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Болгарка Narva NAG-125/1250
- Захисний кожух
- Ключ
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Купить болгарку Narva NAG-125/1250 недорого з доставкою за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн".У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Narva |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 100 ₴
