-21%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пряма шліфувальна машина професійного класу Narva NDG-800 — це новинка в торговій марці та призначена для робіт із зачищення, шліфування, гравіювання. Такий інструмент може стати необхідним під час роботи з деревом, металом, керамікою та інших багатьох матеріалів. Шліфмашина Narva NDG-800 обладнана електродвигуном потужністю 800 ватів, який виробляє до 29000 обертів за хвилину.
Особливості :
- Для професійного використання
- Високий крутний момент за високої оптимальної швидкості
- Удобная смена оснастки
- Знімні пластикові фільтри
- Зручність для використання у важкодоступних місцях
- Комфорт і безпека в роботі
Технічні характеристики пряма шліфувальна машина Narva NDG-800:
- Тип шліф-машини — пряма (гравер)
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 800 ватів
- Номінальна кількість обертів — 29000 обертів за хвилину
- Цанговий затискач — 6 мм
- Внутрішній діаметр шпинделя — 10 мм
- Вага — 1,2 кг
Комплектація:
- Шліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 29000 об/хв |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 900 ₴



