
Лобзик електричний Narva NJS-1000 з лазерним покажчиком
1 800 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електролобзик NARVA NJS-1000 обладнаний потужним двигуном, що працює зі швидкістю 3000 об./хв, щоб впоратися з усіма вашими роботами з різання деревини. Насолоджуйтеся точним різким і приємним відчуттям надійного інструменту у Ваших руках. Маючи універсальність, що дає змогу легко замінювати леза з Т-подібним хвостовиком, регулювати швидкість різання і змінювати хід леза за допомогою маятникової функції, цей лобзик електричний НАРВА 1000 забезпечує можливість різання по прямій, криволінійнійнійній і похилій різці.
Особливості Електролобзик NARVA NJS-1000
- ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕЗКИ — 4-ступеневий маятник забезпечує плавне різання для різних матеріалів і сфер застосування.
- КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЬ — Регулювання швидкості забезпечує оптимальну швидкість різання для всіх сфер застосування.
- РЕЗКА ПІД УГЛОМ — Регулювання кута нахилу підошви дає змогу різати під кутом.
- ЧІТКИЙ ОБЗОР ТОЧНІСТЬ — перемикач увімкнення/вимикання продування пилу дає чітке уявлення про вашу роботу, тому ви можете легко відстежувати лінію різання.
- ЛАЗЕРНАЯ УКАЗКА — забезпечує точність різання.
- ЛЕГКА ЗАМІНА НІЖУ — Швидка заміна пиляльних полотен за допомогою затискача для полотна без інструментів.
Технічні характеристики лобзик електричний Narva NJS-1000 :
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Номінальна потужність — 1000 ватів
- Число обертів холостого ходу — 0-3000 обертів за хвилину
- Лазерний покажчик — так
- Амплітуда коливань штока — 28 мм
- Маятниковий хід — 4 положення
- Функція обдування робочої зони — є
- Тип ручки — скобоподібна
- Матеріал підошви — алюміній
- Похилий різ - 45 градусів
- Глибина різу дерева — 80 мм
- Глибина різу металу — 8 мм
- Гарантія 24 місяці
Комплектація:
- Електролобзик Narva NJS-1000
- Лінійка
- Щітки
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Купити Лобзик електричний Narva NJS-1000 зі швидкою доставкою по Харкові, Україні й офіційною гарантією 24 місяці можна купити в інтернет-магазині "Хазяїн".
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Довжина ходу пилки | 28 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 1 800 ₴







