Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електродриль ударна Вітязь ДЕУ-1300 має два режими роботи: свердління та свердління з ударом. Здатна робити отвори не тільки в деревині, пластику, металі, але й цеглі або полегшеному бетоні. Компактна форма, невелика вага та функція реверсу дають змогу виконувати функцію загвинчування/вигвинчування шурупів.
Технічні характеристики Дриль ударний Вітязь ДЕУ-1300 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота мережі — 50 герц
- Номінальна потужність — 1300 ватів
- Максимальні оберти — 2800 обертів за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Реверс — є
- Тип патрона — ключовий
- Діаметр патрона — 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні — 13 мм
- Кількість швидкостей — 1 швидкість
- Ударний режим — є
- Вага — 2,2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Металевий редуктор
- Вініловий корпус
- Регулювання частоти
- Свердління з ударом
Комплектація
- дриль ударний Вітязь ДЕУ-1300
- коробка
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- непогана ручка
- обмежувач глибини свердління
- ключ для патрона
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
- Ціна: 1 350 ₴







