Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електропила Вітязь ПЦ- 3150 створена на основі комплектуючих високої якості та має потужний електромотор 3150 Вт, що дає змогу легко та швидко впоратися із заготовкою деревного палива на зиму, прибирання території від гілок, інших розпилювальних робіт.
Технічні характеристики Електропила Вітязь ПЦ-3150 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Потужність — 3150 ватів
- Довжина шини — 405 мм
- Кількість ланок ланцюга — 57
- Товщина ланцюга — 1,3 мм
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Крок ланцюга — 3,8 дюйма
- Об'єм оливного бачка 0,11 літра
- Розташування двигуна — поздовжнє
- Швидкість ланцюга — 840 метрів на хвилину
- Вага — 6 кг
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- Зносостійкий редуктор із підвищеним ресурсом;
- Плавний пуск для підвищення безпеки;
- Повільна зупинка наприкінці роботи, що сприяє збільшенню терміну експлуатації щіток і всього інструмента;
- Надійний привод ланцюга;
- Екстрене гальмо різального ланцюга;
- Надійний оливний насос, що забезпечує автоматичне подавання мастила на ланцюг;
- Оглядове вікно за рівнем мастильного матеріалу;
- Міцний корпус зі стійкого удару пластику.
Комплектація
- Електропила Вітязь ПЦ- 3150;
- Шина;
- Ланцюг;
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Витязь |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 0.11 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
- Ціна: 2 924 ₴

