-25%


Пила ланцюгова Вітязь ПЦ-2200 (шина 355 мм, змащення ланцюга автоматичне)
2 500 ₴
1 865 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електрична пила Вітязь ПЦ-2200 гілкоріз створений для садових робіт, вага становить 4 кг. З такою пилкою вам не становитиме труднощів піднятися на дерево й обпиляти його. Такою електропилою можна працювати однією рукою й не тільки чоловікам, а й жінкам). Пилою Вітязь працюють не тільки в саду, але й у будівництві, наприклад: люди, які займаються покрівлею, роблять нею пил, обрізають шалівку або будівельники фасадних будинків просто нерозлучні з пилкою такого розміру та ваги.
Технічні характеристики Електропила Вітязь ПЦ-2200 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Потужність — 2200 ватів
- Довжина шини — 355 мм
- Кількість ланок ланцюга — 52
- Товщина ланцюга — 1,3 мм
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Крок ланцюга — 3,8 дюйма
- Об'єм оливного бачка 0,13 літра
- Розташування двигуна — поперечне
- Швидкість ланцюга — 660 метрів на хвилину
- Вага — 4 кг
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Автоматичне змащення ланцюга
- Ефективні елементи безпеки;
- Добре збалансована
- Подвійна ізоляція приводу.
Комплектація
- шина,
- ланцюг,
- ключ,
- електропила,
- картонна упаковка,
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Витязь |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 865 ₴









