Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Дриль Інтерскол ДУ-13/750 ЕР призначена для свердління отворів у різних матеріалах — пластику,дереві,бетоні, металічному. Використовується як у побуті, так і для професійних столярних, будівельних, опоряджувальних робіт. Застосування матеріалів і комплектуючих найвищої якості забезпечує безвідмовну роботу інструмента упродовж тривалого періоду часу.
Особливості
- металевий корпус редуктора
- ударний режим
- ключовий патрон
- компактні розміри
- електронне регулювання обертів
- надійний вимикач
- режим реверса
Технічні характеристики
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Споживана потужність — 750 ватів
- Частота обертання — 0-2800 обертів за хвилину
- Діаметр патрона — 13 мм
- Реверс — є
- Максимальний діаметр свердління
- сталь — 13 мм
- бетон — 13 мм
- дерево — 30 мм
- Вага — 2,5 кг
Комплектація
- дриль Інтерскол ДУ-13/750 ЕР
- ключ патрона
- бічна ручка
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Купити дриль Інтерскол ДУ-13/750 ЕР недорого з доставкою за Харковом та Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
- Ціна: 2 300 ₴










