
Перфоратор Grand ПЕ-2400Е (регулювання обертів, сила удару 7 Дж, SDS-PLUS. 3 режими роботи)
4 240 ₴
3 240 ₴
- Готово до відправки
Опис
Бочковий перфоратор Grand ПЕ-2400 Е з регулюванням обертів
Бочковий перфоратор Grand ПЕ-2400Е — це надійний інструмент, який застосовується в будівництві та ремонті. Модель має 3 режими, підійде як для прихильників, так і для професіоналів.
Перфоратор Grand ПЕ-2400Е виготовлений відповідно до новітніх технологій, обладнаний двигуном із високою потужністю — 2400 ватів, що неабияк збільшує тривалість роботи та дає змогу справлятися зі складними завданнями. Потужний ударний механізм забезпечує 3900 ударів за хвилину. Перфоратор обладнаний надійним SDS-Plus патроном. Цей тип патрона забезпечує максимально швидку зміну фіксації робочого приладдя без допомоги додаткових інструментів.
Встановлений регулятор числа обертів від 0 до 800 обертів за хвилину.Додаткова ручка фіксується в будь-якому зручному положенні на 360 градусів навколо своєї осі. Основна ручка має прогумовану вставку для запобігання ковзанню й зниженню відчуття вибраций.
Технічні характеристики перфоратор Grand ПЕ-2400Е :
- Живиться від мережі — 220 вольтів, 50 герців
- Розташування двигуна — вертикальне (бочкине)
- Потужність — 2400 ватів
- Тип хвостовика — SDS-Plus
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар.
- Оберти холостого ходу — 800 обертів за хвилину
- Сила удару — 7 джоулів
- Діаметр свердління в бетоні — до 30 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління в дереві — 40 мм
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- перфоратор Grand ПЕ-2400Е
- бічна ручка
- обмежувач глибини
- набір зубил і бурів
- мастило
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
Купити недорого перфоратор Grand ПЕ-2400 з доставкою за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 7 Дж. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 240 ₴







