
Болгарка Grand МШУ-125-1550 Е (регулювання обертів, потужність 1550 Вт)
1 188 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарка Grand МШУ-125-1550 Е — універсальний високопродуктивний інструмент, яким можна виконувати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Цей інструмент стане незамінним помічником для кожного користувача, як під час домашнього використання, так і з професійною метою. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна 1550 Вт. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості. Елементи двигуна мають подвійне лакове покриття, яке захистить від впливу абразивного пилу. Металеві шестерні й ефективна система охолодження набагато продовжать термін експлуатації болгарки.
Технічні характеристики болгарка Grand МШУ-125-1550 Е :
- Живиться від мережі 220 вольтів,50 герців
- Максимальна потужність — 1550 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — від 0 до 11000 обертів за хвилину
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- болгарка Grand МШУ-125-1550 Е
- захисний кожух
- бічна ручка
- ключ для фіксації диска
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Купити болгарку Grand за гарною ціною з доставкою за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 188 ₴
