
Зварювальна маска-хамелеон Spektr АМС-8000 (спрацьовування 1/38000 сек, підходить для всіх різновидів зварювання)
780 ₴
- Немає в наявності
Опис
Зварювальна маска-хамелеон Spektr АМС-8000 — слугує для захисту зору зварника під час процесу зварювання, який за своїми функціональними здібностями майже не поступається дорожчим аналогам. Маска обладнана автоматичним світловим фільтром типу «хамелеон». У разі виникнення дуги світлопроникність фільтра різко збільшується, а під час загасання він назад переходить у світлий стан.Матеріал корпусу — термостійкий поліпропілен. Спеціальна форма маски дає змогу ефективно захистити обличчя та шию зварника від бризок гарячого металу. Всі перераховані вище переваги моделі для захисту зору зварника під час процесу зварювання в поєднанні з доступною ціною роблять придбання цієї маски дуже розумним рішенням.
Особливості:
- надійний захист очей
- швидкість спрацьовування — 1/38000 секунди
- встановлений професійний оптичний фільтр
- захист від ультрафіолетового й інфрачервоного променя — 16 DIN
- кількість сенсорів — 2 шт.
- сонячні батареї великого розміру, що не потребують заміни
- можливість регулювання чутливості та затримки увімкнення
- защита лица и шеи от искр
- термостійкий матеріал корпусу маски
- ергономічний дизайн
- невелика вага
- підходить для всіх різновидів зварювання
- автоматичне увімкнення
- комбіноване харчування
Технічні характеристики зварювальна маска Spektr AMC- 8000 :
- Матеріал корпусу — поліпропілен
- Тип світлофільтра — хамелеон
- Час спрацьовування захисту на спалаху іскри - 1/38000 секунди
- Ступінь затемнення — 9-20 DIN
- Ступінь проникнення світла — 4 DIN
- УФ/ІК захист — 16 DIN
- Електроживлення — сонячні батареї, не потребують заміни та підзаряджання
- Робоча температура — від -5 до +55 градусів
- Температура зберігання — від -20 до +70 градусів
- Увімкнення/вимкнення — повністю автоматичне
- Все — 460 грамів
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | 20 град. |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Висота світлофільтру | 90 мм |
- Ціна: 780 ₴

