Опис
Гравер Spektr SEG-750/12-350 - мультифункціональний інструмент, призначений шліфувати, різати, гравіювати, свердлити й багато іншого. Невелика вага та маленькі розміри — головна перевага цього шліфа.машинки. Попри свої розміри, гравер вмістив у собі досить потужний 750 Вт електромотор, який здатний підтримувати 8000-32 500 об./хв, що гарантує точну роботу з інструментом. Гравіювальна машина Spektr SEG 750 комплектується пластиковим кейсом, набором різних насадок у кількості 350 шт., гнучким валом, телескопічним штативом і двома гравіями. Одна гравер — звичайна мережева потужність 750 Вт. Другий — мінігравер на 12 v, працює від адаптера входить до комплектації.
Технічні характеристики гравер Spektr SEG-750/12-350:
- Живиться від мережі — 220 вольтів, 50 герців
- Потужність двигуна — 750 ватів
- Кількість насадок — 350 шт.
- Регулювання обертів — від 8000 до 32500 обертів за хвилину
- Діаметр цанги — від 1 до 3,2 мм
- Наявність гнучкого вала
- Вага — 0,6 кг
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- 2 гравера;
- швидка та зручна заміна насадки;
- компактний і міцний корпус;
- легкий доступ до щіток;
- комплектується гнучким валом;
- у комплекті 350 насадок для різних типів робіт.
Комплектація:
- Гравер набір Spektr SEG 750
- Гнучкий вал
- Штатив
- Струбцина
- Фрезеральна підошва
- Набір насадок 350 шт.
- Додатковий гравер на 12 в
- Мережевий адаптер для гравера
- Пластиковий кейс
Купити гравер Spektr SEG-750/12-350 за гарною ціною з доставкою за Харковом і Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн" . У нас завжди приємна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Спектр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгарія |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 32500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 350 ₴

