
Плазморіз/Аргоновий зварювальний апарат Shyuan CT-416 (TIG/MMA/CUT)
25 000 ₴
23 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Зварювальний плазморіз Shyuan CT-416 (tig/mma/cut) — це універсальний апарат, який використовують для роботи з чорними та кольоровими металами, а також їх сплавами, серед яких неіржавка сталь і мідні сплави. Пристрій виконує кілька функцій: дуговий та аргоново-дуговий зварювання (з використанням звичайних і вольфрамових електродів), плазмове різання. Особливість агрегату — це постійний зварювальний струм, на який не впливає довжина дуги. Плазморіз має малу енерговитратність, високу швидкість різання металу та полегшений підпал. Безконтактний підпал дуги йому забезпечує вбудований осцилятор. Крім того, апарат має повітряну систему вентиляції та систему захисту від перевантаження й перегрівання, що дає змогу збільшити довговічність його роботи.Регульований час продування повітрям або охолодження пальники в межах від 2,5 до 5 секунд. Головний елемент утворення плазми в цьому агрегаті — це повітря. Тому він працює разом із компресором.Мощності плазморіза досить, для його застосування як у побуті, так і на виробництві. Коефіцієнт корисної дії — 85%.
Особливості:
- Дуже плавне безступеневе регулювання швидкості подавання зварювального дроту;
- Зручне для користування розміщення регулювань і органів керування;
- Два рідкокристалічні дисплеї, завдяки яким відбувається високоточне настроювання зварювального струму та напруги;
- Зручний ергономічний зварювальний пальник завдовжки 3 метри;
Технічні характеристики:
- Напруга мережі — 220-245 вольтів
- Частота в мережі — 50/60 герц
- Споживана потужність — 6,6 кіловата
- Напруга холостого ходу:
- для режиму плазмового різання 250 вольтів
- для режиму дуговий зварювання — 62 вольти
- для режиму аргонно-дуговий зварювання — 62 вольти
- ККД-85%
- Робочий цикл — 60%
- Клас ізоляції — H
- Клас захисту — IP21
- Діапазон регулювання струму:
- для режиму плазмового різання — від 20 до 40 ампер
- для режиму дуговий зварювання — від 15 до 180 амперів
- для режиму аргоново-дуговий зварювання — від 15 до 160 амперів
- Товщина різу — до 12 мм
- Швидкість потоку газу — від 2 до літрів за хвилину
- Габаритні розміри (довжина*ширина*висота) мм - 535 х 315 х 435
- Вага — 13 кг
- Гарантія 24 місяці
Комплектація
- зварювальний інверторний плазморіз Shyuan CT-416 (tig/mma/cut),
- плазун,
- пальник для аргонодугового зварювання
- кабель із тримачем електрода,
- кабель із затискачем маси,
- редуктор із повітряним фільтром, відділювачем вологи
- захисна маска,
- щітка-молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shyuan |
| Країна виробник | Японія |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна загальна вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 250 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.6 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 13 кг |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 535 мм |
| Висота | 435 мм |
- Ціна: 23 000 ₴









