Огляд Білоруш БЕО-16/2
Обприскувач акумуляторний Білоруш БЕО-16/2 — високоякісний садовий інструмент, призначений для обприскування добривами різних рослин, як-от дерева, кущі, виноградники та всілякі сільськогосподарські культури.
Застосовувати цей пристрій можна не тільки в садах і на городах, а й у теплицях, і в палітрах. Працює Беларусмаш БЕО-16/2 на акумуляторі, що може тривалий час тримати заряд. Для контролю заряду передбачений вольтметр. Акумулятор має потужність 12 В, має місткість 8 амперів. Робочий тиск становить 2-4 бари, радіус дії — 14 метрів. Обприскувач має місткий бак місткістю 16 літрів.
Обприскувач Білоруш БЕО-16/2 виготовлений із міцного та стійкого пластику, обладнаний автоматичним насосом. Розпилювальна трубка має телескопічну конструкцію, тобто її можна налаштувати на різну довжину, залежно від зросту оператора та дальності оброблюваного об'єкта. Виготовлена така трубка з неіржавкої сталі, а отже, вирізняється високою міцністю.
Передбачений в апараті регулятор струменя. Це обладнання має компактні габаритні розміри та його легко переміщати, тому що транспортування здійснюється на спині ранцевим способом, що дає змогу не просто розподілити всю вагу на спині, а не навантажити їм руки, а ще й прекрасно балансувати.
Особливості:
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю ступеня заряджання акумулятора
- Горловина має широкий розмір
- Економний за допомогою регулювання струменя
- Міцний пластик агрегату
- Електричний мотор, який працює від акумулятора
- Безпечний для розпилення гербіцидів і фунгіцидів за низького тиску
- Брак клапанів, які можуть заклинити
- Ідеально підходить у закритих приміщеннях
- Додатковий гідравлічний насос
Характеристики:
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб транспортування: Ранцевий (за спиною)
- Об'єм бака: 16 л
- Потужність акумулятора — 12 В
- Час безперервної роботи від акумулятора: 5 годин
- Час роботи від акумулятора у звичайному режимі — 7-8 годин
- Витрачання води — від 1,5 до 3,1 літра на хвилину
- Радіус дії — до 14 метрів
- Довжина штанги — 70-120 см
- Гарантія виробника — 12 місяців
Комплектація:
- Обприскувач із розпилювальною трубкою
- Три знімні розпилювальні сопла
- Захисна маска
- Мірний стакан
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
Купити обприскувач Беларусмаш БЕО-16/2 недорого можна в інтернет-магазині Хазяїн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Дальність/радіус обприскування | 5 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 120 см |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Тривалість автономної роботи | 8 годин |
| Напруга | 12 В |
- Ціна: 1 750 ₴









