
Обприскувач садовий акумуляторний МТЗ Білорус АО-16/3 (16 літрів)
1 670 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний обприскувач Білорус МТЗ АО-16/3 — надійний і простий у використанні апарат, застосовується для оброблення зернових культур, садових рослин, квітів як на відкритому ґрунті, так і на обмеженому просторах тощо.
Модель має 16-літровий бак, що дає змогу обробляти великі площі без частих заправок і сучасний акумулятор із зарядним пристроєм.
Акумулятор напруженням 12 В и об'ємом 10 А/год дає змогу працювати до 10 часа без заряджання.
Насос у формі мембранної міні помпи дає змогу створювати тиск із діапазону від 0,15 до 0,4 МПа, а наявність вбудованого вольтметра покаже ступінь заряду акумулятора.
І бак, і акумулятор мають спеціальні датчики для сповіщення про спорожнення бака та зниження рівня заряджання.
Обприскувач акумуляторний Білорус постачається із зарядним пристроєм, а наявність ремінців гарантує зручне носіння за спиною.
Особливості:
- Простота в роботі
- Ергономічний дизайн
- Телескопічна штанга
- Висока ємність батареї
- Регулятор обертів двигуна
- Мала вага та компактні розміри
- Широка заливна горловина з фільтром
- Контроль заряджання акумулятора вольтметром
Технічні характеристики:
- Акумулятор — 10 А·год/12 В
- Робочий тиск — 1,5-4 бари
- Час роботи — 10 год
- Об'єм бака — 16 л
- Вага — 5,5 кг
Комплектація
- Обприскувач Білорус МТЗ АО-16/3
- Змінні насадки 3 шт.
- Зарядний пристрій
- Телескопічна трубка
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
Гарантія: 12 місяців.
Обприскувач акумуляторний МТЗ Білорус АО-16/3 купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом, а також у всій Україні поштовими службами. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
- Ціна: 1 670 ₴




