-30%


Шліфмашина ексцентрикова Білорусмаш БОШ-1050, потужність 1050 Вт, регулювання оберт,диск 125 мм
1 500 ₴
1 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина Беларусмаш БОШ-1050 — якісний інструмент побутового класу, основним призначенням якого є шліфування й полірування різних матеріалів: дерево, пластик, полімери. Мотор має високу потужність — 1050 Вт, що цілком досить для роботи за максимальних навантажень. Висока якість результату шліфування забезпечується 15000 об/хв. на холостому ходу. Також шліфмашина Беларусмаш БОШ-1050 має інші особливості: регулятор обертів, фіксація шліфшкірки на липучці, пиловідвід через робочу плиту, можливість під'єднання пилососа, фіксація кнопки в робочому положенні.
Характеристики:
- Тип — шліфувальна машина ексцентрикова
- Потужність 1050 Вт
- Діаметр шліфувального диска 125 мм
- Регулювання обертів від 6000 до 15000 обертів за хвилину
- Робочий хід — 2,2 мм
- Вес- 2,10 мм
- Гарантія 12 місяців
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- регулятор обертів;
- низький рівень шуму;
- висока потужність мотора;
- фіксація наждачного паперу на липучці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 050 ₴









