Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Пила відрізна для металу DWT SDS25-355 DN:
- Номінальна потужність 2450 Вт
- Число обертів холостого ходу — 3800 за хвилину
- Макс діаметр відрізного диска — 355 мм
- Посадковий діаметр відрізного диска — 25,4 мм
- Вага — 17 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Особливості:
- Регулювання кута повороту пиляльного полотна
- Положення для транспортування
- Фіксатор шпинделя
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Вага | 17 кг |
| Виробник | DWT |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 565 ₴

